Мој кутак

Неwслеттер Пријава за newsletter

Историја

08.12.2016.

мр Рашко Коњевић

мр Рашко Коњевић мр Рашко Коњевић 19.05.2016 - 28.11.2016. године.

08.12.2016.

др Радоје Жугић

др Радоје Жугић

др Радоје Жугић 04.12.2012. - 19.05.2016. године

17.12.2012.

др Милорад Катнић

др Милорад Катнић

др Милорад Катнић 28.12.2010. - 04.12.2012. године...

14.04.2011.

др Игор Лукшић

др Игор Лукшић

др Игор Лукшић 16. 02. 2004. – 29. 12. 2010. године

24.03.2005.

Црногорски министри финансија - период од 1945. до 2004. године

извор: књига Др Предрага Горановића - "Фискална економија Црне Горе"
У времену постојања Зетске самоуправне области, а касније Зетске бановине финансијска управа није била самостална. Њено функционисање одвијало се у оквиру Министарства финансија на нивоу Краљевине, и то до 1929. године непосредно, а формирањем Бановине у оквиру Финансијске дирекције, као другостепеног органа чије је сједиште било у Подгорици...

24.03.2005.

Мирослав Иванишевић


Мирослав Иванишевић

16. јул 1998. - 16. фебруар 2004. године

24.03.2005.

Др Предраг Горановић


Др Предраг Горановић

17. мај 1994. - 16. јул 1998. године

24.03.2005.

Мр Божидар Газивода


Мр Божидар Газивода

21. март 1990. - 17. октобар 1993. године

24.03.2005.

Славко Дрљевић


Славко Дрљевић

29. март 1989. - 21. март 1990. године

24.03.2005.

Бранимир Пајковић


Бранимир Пајковић

6. мај 1986. - 29. март 1989. године